Biblická olympiáda v Nitre --text

Biblická olympiáda v Nitre

26.Apr.2023

26. apríla 2023 sa trojčlenné družstvo z našej školy, Eliška Guliková, Laura Budajová a Juliana Roháčová, zúčastnilo diecézneho kola Biblickej olympiády v Kňazskom seminári sv. Gorazda v Nitre. Začali sme svätou omšou v katedrále sv. Emeráma s otcom biskupom. V kategórii základných škôl súťažilo 16 trojčlenných družstiev. Svoje vedomosti a schopnosti si žiaci overili v šiestich kolách. Hlavnou témou tohto ročníka bola: odvaha a dôvera v Boha. Ďakujeme za reprezentáciu a prajeme, aby žiaci aj naďalej pokračovali v čítaní Božieho slova a aj vo svojom živote mali odvahu a dôveru v Boha.

Mgr. Soňa Košíková

Biblická