Trávime noc v knižnici --text

Trávime noc v knižnici

23.Jun.2023

Z 23. na 24. júna sa na našej škole opäť konala Noc v knižnici. Program pre piatakov pripravili šikovní animátori - naši ôsmaci a deviataci spolu s p. uč. Košíkovou, Poláčikovou, p. psychologičkou Križmovou a p. asistentkami L. Benkovou a M. Hrčkovou . Žiakov čakalo veľa zaujímavých aktivít, zabavili sa pri vodných hrách, pochutili na opekaných špekáčikoch. Vyvrcholením celého dňa bola nočná hra, ktorá overila odvahu i bystrosť všetkých zúčastnených. Neskoro v noci sa uložili na odpočinok plní zážitkov a vďačnosti za príjemne strávený čas.

Trávime

Trávime noc v knižnici