Čistili sme areál školy --text

Čistili sme areál školy

4.May.2024

V sobotu 4. mája sa na školskom dvore uskutočnila brigáda rodičov a učiteľov našej školy. Zastrihávali sa bujné kríky, zrezávali tuje, stromy, zbierali popadané šišky, zametalo sa a ani sme sa nenazdali a zaplnili sme tri kontejnery a dve korby auta. Pomôcť svojim rodičom prišli aj ich deti a tak nám práca šla od ruky. Touto cestou by sme ešte raz chceli vyjadriť úprimnú vďačnosť všetkým rodičom a deťom, ktorí boli ochotní prísť a priložiť ruku k dielu alebo zapožičali potrebné náradie a prispeli tak k skrášleniu areálu. ĎAKUJEME!

Čistili

Čistili sme areál školy