Máme bronzového slávika --text

Máme bronzového slávika

13.May.2024

ZŠ s MŠ Gogoľova v Topoľčanoch už tradične organizuje v spolupráci s RÚŠS Nitra okresné kolo speváckej súťaže Slávik Slovenska. Nebolo tomu inak ani v roku 2024 - privítala tých najlepších interpretov slovenských ľudových piesní z celého okresu Topoľčany. Nádherné hlasy súťažiacich sa rozliehali nielen v škole, ale aj po okolí. Našu školu reprezentovali Tamarka Jurenková, ktorá vo svojej kategórii získala 3. miesto, Šimon Némethy a Tomáš Fábik. Ďakujeme im za mimoriadny umelecký zážitok a reprezentáciu školy.

PaedDr. Katarína Korecová

Máme