Pri príležitosti Dňa matiek --text

Pri príležitosti Dňa matiek

15.May.2024

Dňa 15. mája sme si pripomenuli sviatok Dňa matiek a pri tejto príležitosti pozvali všetky mamičky a babičky do areálu školy, aby sme ich potešili pripraveným programom. Videli sme moderné i country tance, divadielka, akrobatické kúsky, spev i hru na hudobné nástroje. Bolo vidno, že deti dali do prípravy naozaj všetko a z ich výkonom to bolo cítiť. Celým programom nás sprevádzali moderátorky Sandra Gatciová a Emka Pätoprstá. Nielen mamy, ale i staré mamy mali z programu veľkú radosť a bol tak príjemným spestrením ich i nášho dňa. Na záver programu zaspievala talentovaná Andrea Sitárová spolu s účinkujúcimi pieseň o mame. Ďakujeme všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom pričinili o organizáciu tohto krásneho podujatia.

Pri

Pri príležitosti Dňa matiek