Výtvarná súťaž Krásy našej prírody --text

Výtvarná súťaž Krásy našej prírody

17.May.2024

Galantské osvetové stredisko a Trnavský samosprávny kraj každoročne vyhlasujú výtvarnú, fotografickú a literárnu súťaž Krásy našej prírody. Tento rok sa do výtvarnej súťaže z našej školy zapojili títo žiaci - Emka Herdová, Emka Mihalovičová, Aaliyah Sari, Chaternuchová, Zoja Benková, Nina Galisová, Sofia Golská, Aneta Krošlaková, Tobias Baluch, Daniel Kováč, Viktória Dekyšová, Juraj Jakubis, Bruno Ďureje, Melánia Krajčová. Súťaž je realizovaná pri príležitosti 54.vyročia celosvetovej kampane Deň Zeme. Virtuálna výstavná prehliadka bude prístupná na webovej stránke GOS. Našim súťažiacim ďakujeme za reprezentáciu našej školy a zároveň držíme palce!

Mgr. Lucia Benková

Výtvarná