Deň detí s papagájmi --text

Deň detí s papagájmi

28.May.2024

Deň detí bol tento rok iný – niesol sa v duchu stretnutia s exotickými papagájmi. Na žiakov čakala vonku pripravená veľká otvorená voliéra so sieťou a v nej obrovské ary či kakadu. Deti sa niečo dozvedeli o každom z nich, o ich domovine, charakteristike a správaní a následne mohli vojsť do voliéry, kde papagáje voľne poletovali, sadali im na ramená, ruky, hlavy, hrali im so zipsami na mikinách, ochutnávali gombíky i uši. Bol to netypický Deň deti a o to nezabudnuteľnejší.

Deň

Deň detí s papagájmi