Olympijské hry mojimi očami --text

Olympijské hry mojimi očami

28.May.2024

Pri príležitosti blížiacich sa Hier XXXIII. olympiády v Paríži pripravil Slovenský olympijský a športový výbor (SOŠV) výtvarnú súťaž Paríž 2024 - Olympijské hry mojimi očami. V rámci tejto výzvy dostali žiaci prostredníctvom kresieb a malieb vyjadriť atmosféru a ducha blížiacich sa OH. Do výzvy sa zapojili žiaci krúžku Machule a žiaci 4.A pod vedením p. učiteľky Bošanskej. Zo školského kola postúpilo 10 prác.

Mgr. Lucia Benková

Olympijské