Páli nám TO --text

Páli nám TO

12.Jun.2024

Dňa 12. júna 2024 si v priestoroch ZŠ s materskou školou Gogoľova ôsmaci všetkých šiestich základných škôl v Topoľčanoch potrápili mozgové závity v 2. ročníku vedomostnej súťaže Páli nám to, ktorú organizuje odbor školstva, kultúry a práce s mládežou mesta. Spomedzi trojčlenných družstiev sa najviac darilo a putovný pohár primátorky si zaslúžene odnieslo trio zo ZŠ Hollého. Našu školu reprezentovali Andrea Sitárovej, Lucia Čižláková a Damien Dobiaš. Všetci zúčastnení si okrem nových vedomostí a zážitku odniesli aj vecné ceny od mesta Topoľčany.

PaedDr.Korecová a Mgr.Benková

Páli