Sme aj finančne gramotní --text

Sme aj finančne gramotní

12.Jun.2024

Aj tento rok v júni prebehlo blokové vyučovanie finančnej gramotnosti. Žiaci druhého stupňa mali možnosť prostredníctvom vzdelávacieho portálu Fenomény sveta, formou rôznych videí, interaktívnych cvičení a prácou v tímoch diskutovať a preveriť si svoje vedomosti v témach ako vznik peňazí, ochranné prvky bankoviek, naše príjmy a výdavky, osobný a rodinný rozpočet, bezhotovostný platobný styk, ale porozprávali sme sa aj o dôležitosti chrániť si svoje osobné údaje.

Mgr. Soňa Košíková

Sme