Noc v škole --text

Noc v škole

21.Jun.2024

Aj tento rok mali piataci a deviataci možnosť zažiť Noc v škole. Deviataci a zopár ôsmakov si pripravili denný a večerný program, pre piatakov. Začali vodnými hrami a rôznymi súťažami, pokračovali opekaním a jedením chutných koláčikov, ktoré napiekli šikovné maminy, ale vrcholom bola nočná hra, pri ktorej si mali možnosť piataci preveriť svoju odvahu a bystrosť. Zážitkom bola tiež noc strávená na karimatkách, v spacákoch. Veríme, že to bol pre všetkých príjemný čas strávený so svojimi spolužiakmi, na ktorý budú radi spomínať.

Mgr. Soňa Košíková

Noc