Detská osobnosť mesta Topoľčany 2024 --text

Detská osobnosť mesta Topoľčany 2024

27.Jun.2024

Dňa 27. júna sa uskutočnilo podujatie Detská osobnosť mesta Topoľčany za rok 2024, v ktorom bolo ocenené družstvo žiačok, ktoré sa zúčastnili diecézneho kola Biblickej olympiády a obsadili krásne 3. miesto. Sú nimi Veronika Justová, Júlia Roháčová a Anastázia Sobotová. Zároveň ďakovný list dostala aj Barborka Chudobová za skvelé úspechy v recitačných súťažiach. Dievčatám srdečne gratulujeme.

Detská

Detská osobnosť mesta Topoľčany 2024