Nastalo lúčenie --text

Nastalo lúčenie

28.Jun.2024

Naša škola je jedna veľká rodina. Sú to ľudia, s ktorými sme prežili spoločné chvíle radosti i smútku, s ktorými sme si liečili rozbité kolená i boľavé srdcia, ktorí sa na vás každé ráno usmiali hoci im nebolo najľahšie, ktorí vás vypočuli, poradili vám, podali pomocnú ruku, zakryli vaše omyly či sa podelili o desiatu. Ľudia, s ktorými sme vytvorili pevné puto a na ktorých nikdy nezabudneme, kamkoľvek ich kroky povedú. Všetko krásne sa raz skončí, no neplačme preto. Buďme šťastní, že sme mohli byť toho súčasťou. Teraz je tu čas oddychu a ničnerobenia, čas na doplnenie energie, čas prázdnin. Nezabudnite, že brány našej školy vám budú vždy otvorené. Prajeme všetkým krásne leto!

Nastalo

Nastalo lúčenie