Otvorenie šk. roka 2024-25 --text

Otvorenie šk. roka 2024-25

2.Sep.2024

Na začiatku roka nás privítalo krásne, priam júlové počasie a tak nás naše kroky viedli do školy o čosi ľahšie a príjemnejšie. Na tvárach prváčikov sa zračila radosť i očakávanie z neznámeho, starší žiaci sa tešili na kamarátov, učiteľov a spoločne strávené chvíle. Po spoločnom otvorení v átriu nás páter Robert na sv. omši povzbudil, aby sme našli silu a odhodlanie prekonávať svoje možnosti a dosiahli svoje ciele. Všetci sme zvedaví, čo tento rok prinesie, preto vykročme s úsmevom a radosťou do nového začiatku.

Otvorenie

Otvorenie šk. roka 2024-25