Posvätenie školských tašiek --text

Posvätenie školských tašiek

11.Sep.2024

Dnešná streda bola výnimočná. Žiaci sa zúčastnili na rannej svätej omši, na ktorej mali možnosť dať si pátrom Robertom posvätiť svoje školské tašky. Pred oltárom sa ich nahromadila celá kopa, každá z nich plná učebníc, zošitov, ceruziek, pravítok, gúm a iných pomôcok. Každá z nich výnimočná a veľmi dôležitá, no ako nám pripomenul p. Robert, tými najdôležitejšími sú žiaci. Oni majú v sebe silu zdokonaľovať sa a napredovať, naberať nové vedomosti a stávať sa lepšími. Ďakujeme za dnešné krásne ráno.

Posvätenie

Posvätenie školských tašiek