Užívame si Európsky týždeň športu --text

Užívame si Európsky týždeň športu

1.Oct.2024

ETŠ je iniciatívou Európskej komisie na podporu športu a pohybovej aktivity v celej Európe. Hlavnou témou je výstižné „#BeActive“, ktoré má nabádať k pohybu a zdravému životnému štýlu celoročne. Aj naša škola sa zapojila do tejto aktivity a to v dňoch 1.-2.10.2024, kedy sa žiaci 1.aj 2.stupňa „rozhýbali“ na pripravených dráhach. V prvom okruhu rozvíjali kondíciu, v druhom rozvíjali obratnosť a v treťom koordináciu. Aktivity sa deťom veľmi páčili, no najväčší úspech mala trampolína.

Mgr. Janka Bošanská

Užívame