Odmena za krásne srdce --text

Odmena za krásne srdce

2.Oct.2024

Prvú októbrovú stredu boli žiaci obdarení zaujímavým darčekom. Počas rannej svätej omše nás páter Robert oboznámil so spôsobom ako zveľadiť a skrášliť naše srdcia. Každá trieda tak dostala veľké, červené srdce s menami žiakov, na ktoré si po každej účasti na bohoslužbe či modlitbe ruženca budú žiaci môcť pripnúť jedno céčko. Tá trieda, ktorej srdce bude najvyzdobenejšie, získa sladkú odmenu a na všetkých čaká odmena srdca naplneného Kristom.

Odmena

Odmena za krásne srdce