Jeseň klope ja dvere --text

Jeseň klope ja dvere

2.Oct.2024

Jeseň klope na dvere a s ňou prichádza obľúbená súťaž " PLODY JESENE". Hrejivé farby pripomínajú padajúce lístie, dozrievajúce plody a prírodu, ktorá sa pripravuje na zimný odpočinok. A to je ten správny čas, zapojiť svoju fantáziu a použiť všetko, čo nás príroda ponúka. Deti sa pustili do práce a priniesli do školy farebnú rozprávku. Nechajte sa inšpirovať atmosférou jesene v podaní nádherných výtvorov, ktoré vyrobili naše šikovné deti. Vďaka patrí aj rodičom za spoluprácu.

Mgr. Magdaléna Sílešová

Jeseň