Opäť je tu Lazy Day --text

Opäť je tu Lazy Day

16.Oct.2024

16. októbra sa na našej škole opäť uskutočnil Lazy Day. Mali sme na sebe pyžamá, župany, tepláky, papuče, jednoducho pohodlné oblečenie, v ktorom sa cítime najlepšie. Niektorí si priniesli aj vankúše a obľúbených plyšákov, obstarali občerstvenie v podobe čipsov a pukancov a pohodovej atmosfére tak už nič nebránilo a mohli sme si užiť tento krásny októbrový deň. Veríme, že sa všetkým tento tematický deň páčil.

Opäť

Opäť je tu Lazy Day