Výstava jesenných plodov --text

Výstava jesenných plodov

10.Oct.2016

Jesenné dni prinášajú pestrosť farieb a vôňu prírody aj do našej školy. V dňoch od 3.10. do 17.10. 2016 sa konala výstava ´´Plody jesene´´. Z listov, gaštanov, tekvíc a zeleniny vznikli pod rukami šikovných žiakov zaujímavé postavičky a dekorácie. Ťažkú úlohu mala porota, ktorá musela vybrať tie najkrajšie. A bolo ich naozaj veľa. Po ťažkom rozhodovaní udelila porota viac víťazných miest. 1.miesto: L. Jánska 4.A, A. Jánošík 1.B, 2.miesto: K. Poluchová 3.A a V. Poluchová 1.A, M. Martošová 6.r. a D. Martoš 5.r., 3.miesto K. Palušová 1.A, J. Krajčovič 1.A. A pretože si ceníme prácu a námahu všetkých detí, nikto neobišiel naprázdno. Každý získal diplom, sladkosť a malú pozornosť. Príroda je naozaj krásna, preto ju musíme milovať a chrániť.

Mgr.Magdaléna Sílešová

Výstava