Úspech v šachu --text

Úspech v šachu

13.Oct.2016

Naša siedmačka, skromná, milá a múdra žiačka, obsadila na Majstrovstvách okresu v šachu 13.10. medzi dievčatami krásne druhé miesto. Kto ju pozná vie, že pritom šach takmer nehráva, lebo ako väčšina dievčat má normálne dievčenské záľuby. Natíska sa otázka, aká by teda bola Michaela šachistka, keby hrávala túto hru tak trikrát za týždeň. Ďalšia radostná správa - medzi päťdesiatkou súťažiacich skončili všetci štyria naši reprezentanti v hornej polovici, Peter Porubský 11.,Janko Krajčo 15. a Jojo Mitošinka 19. Šachisti, len tak ďalej a ďakujeme!

Mgr. Ľuboš Ďurnek

Úspech