Vianočná súťaž --text

Vianočná súťaž

21.Dec.2016

Ako to bolo na našej škole pred najkrajším sviatkom v roku? Škola dýchala vôňou Vianoc. Žiaci aj pedagógovia sa na ne veľmi tešili. Všade sa strihalo, kreslilo, vyrábalo a zdobilo. Do tejto atmosféry každoročne zapadá aj súťaž vo vytvorení najkrajšej vianočnej dekorácie. Ani tento rok sa naši šikovní žiaci nedali zahanbiť a priniesli naozaj prekrásne výrobky. Medzi množstvom snehuliačikov, stromčekov, betlehemov, vianočných hviezd, anjelikov a pozdravov bolo veľmi ťažké vybrať tie najkrajšie. Preto sa porota rozhodla tak, že udelila viac prvých a druhých miest. Takto si deti spravodlivo rozdelili dve popredné miesta. Všetky boli odmenené diplomom, sladkosťou a malou vianočnou ozdobou. Deťom ďakujeme za to, že prispeli do vianočnej atmosféry v našej škole.

Mgr.Magdaléna Sílešová

Vianočná