Šaliansky Maťko ŠK --text

Šaliansky Maťko ŠK

21.Dec.2016

Predvianočná adventná atmosféra pozitívne ovplyvnila priebeh súťaže v prednese povestí. Dvadsiatka súťažiacich myslela na blížiace sa Vianoce a prázdniny. Museli však presvedčiť výkonom trojčlennú porotu. Súťažiaci nesklamali a predovšetkým víťazi majú predpoklady uspieť v okresnom kole. Do ďalších bojov teda postupujú víťazi- Stanka Keptúnová z III.A, piatačka Simona Klepancová a siedmačka Laura Valachová. Víťazkám gratulujeme a držíme palce!

Mgr. Ľuboš Ďurnek

Šaliansky