Volejbal - MO dievčatá --text

Volejbal - MO dievčatá

25.Jan.2017

Finále okresu vo volejbale dievčat sa hralo 25.1.2017 v telocvični ZŠ Kovarce. Naše dievčence opäť potvrdili svoju kvalitu a nenašli premožiteľa ani teraz, a tak absolútne zaslúžene vyhrali všetky tri zápasy 2 - 0 a postúpili pod vedením famózneho trénera pátra Róberta na majstrovstvá nitrianskeho kraja. Našu školu reprezentovali - S. Haňová, K. Zámečníková, L. Jakubíková, E. Králiková, A. Patrovičová, A. Fliegová, Z. Hroššová, N. Žáková, K. Grmanová, A. Šobáňová, E. Režná, K. Bartošová. Srdečne celému kolektívu aj s trénerom gratulujeme a v ďalších bojoch držíme palce!

Mgr. Peter Schwarz

Volejbal