Volejbal - MO žiaci --text

Volejbal - MO žiaci

27.Jan.2017

Školy štartovali v 3 skupinách. Naša škola bola v 3. skupine so školami ZŠ Radošina, ZŠ s MŠ Jacovce a ZŠ Bojná. V našej skupine sa bojov nezúčastnili školy ZŠ Radošina a ZŠ Bojná. V skupine sme hrali s Jacovcami u nás, našim víťazstvom v pomere 3 - 1 a v Jacovciach sme po tuhom boji v odvete zvíťazili 3 - 2. Do finále postúpili z ostatných skupín školy - ZŠ Kovarce a ZŠ Urmince. V prvom zápase sme porazili Kovarce bez problémov 2 - 0. V druhom zápase sme sa síce snažili, ale súper z Urminiec bol nad naše sily. So cťou sme prehrali 0 - 2. V treťom poslednom zápase potvrdili Urmince úlohu favorita a porazili Kovarce 2 - 0. Našu školu reprezentovali žiaci - R. Bartoš, J. Godiš, F. Gono, M. Hudok, S. Chvála, O. Illáš, L. Kováč, F. Václav. Naši chlapci nakoniec obsadili výborné 2. miesto v okrese. Srdečne gratulujeme!

Mgr. Peter Schwarz

Volejbal