MK v stolnom tenise --text

MK v stolnom tenise

9.Feb.2017

Dňa 9. 2. 2017 sa na Športovom gymnáziu v Nitre konali majstrovstvá kraja v stolnom tenise žiačok ZŠ a OG v šk. roku 2016/2017. Naše družstvo dievčat bolo v zložení - I. Gunišová, A. Illášová a K. Korf. Družstvá boli rozdelené do dvoch skupín po 3 družstvá. Naše družstvo postúpilo zo skupiny z prvého miesta do finálovej skupiny. Počas celého turnaja sme hrali víťazne vo všetkých zápasoch, takže sme zaslúžene vyhrali celý turnaj a postúpili na majstrovstvá Slovenska. Treba však priznať aj silu súperiek, ktoré nás občas dosť potrápili, preto si prvenstvo v turnaji ceníme o to viac. Dievčence ďakujeme a športu zdar!

Mgr. Peter Schwarz

MK