Celoslovenské víťazstvo --text

Celoslovenské víťazstvo

22.Mar.2017

Dňa 17. marca sa na Spojenej škole Svätej Rodiny v Bratislave konalo celoštátne kolo súťaže ...a Slovo bolo u Boha. Súťažilo sa v piatich kategóriách poézie a prózy a úroveň bola naozaj vysoká. Tvrdá drina a vytrvalosť určite pomôžu, no talent od Boha nedostane každý. Takýmto talentom je naša žiačka Stanka Keptúnová, ktorá po famóznom prednese dokázala, že je najlepšou na Slovensku a vo svojej kategórii získala úžasné prvé miesto. Stanke gratulujeme a v ďalších ročníkoch súťaže jej želáme veľa úspechov.

Celoslovenské

Celoslovenské víťazstvo