Zbierka Tehlička --text

Zbierka Tehlička

31.Mar.2017

Naša škola sa každoročne zapája do akcie Tehlička na pomoc rozvojovým krajinám sveta. Tento rok sa zbierka organizuje na pomoc 4600 deťom v Južnom Sudáne, ktoré boli kvôli vojne presídlené do tábora v Jube. Z vyzbieraných peňazí tieto deti získajú niečo čo je pre nás samozrejmé - šancu chodiť do školy. Zakúpením maličkosti vyrobenej žiakmi našej školy my nič nestratíme, ale za tých pár eur môžu deti Sudánu veľa získať. Zbierka potrvá až do 16. apríla 2017. (titulná fotka - zdroj: Unicef)

Zbierka

Zbierka Tehlička