Beseda s mestským policajtom --text

Beseda s mestským policajtom

7.Apr.2017

Závislosť na smartfónoch síce ničí schopnosť vyjadrovať sa v súvislých vetách, avšak životunebezpečná veľmi nie je. O tom, čo je oveľa horšie nám prišiel porozprávať príslušník mestskej polície. Spomenul závislosti od fajčenia cez pitie alkoholu až po tvrdé drogy. Na umelej bábke nám predviedol čo sa ukladá v tele fajčiara len po jedinej cigarete. Na záver nám dal možnosť vyskúšať si aké je to byť na chvíľu opitý pomocou špeciálnych okuliarov.

Filip Gono, 8.r

Beseda