Marec mesiac knihy --text

Marec mesiac knihy

11.Apr.2017

Počas celého marca v našej knižnici prebiehali aktivity zamerané na čitateľskú gramotnosť žiakov, na sprostredkovanie čitateľských zážitkov formou ankety Moja naj kniha, v ktorej žiaci mohli opísať slovami aj ilustráciou svoj zážitok z ich „ naj“ knihy, a taktiež sa mohli zapojiť do Knižnej šifry, v ktorej podľa ilustrácií hádali názvy literárnych diel a ich autorov. Najusilovnejších a najúspešnejších riešiteľov a čitateľov sme v utorok 11. apríla odmenili knižnými cenami a tých najmenších sladkou odmenou. Za spoluprácu a vecné ceny v podobe kníh ďakujeme aj Tribečskej knižnici, ktorá má svoju pobočku v našej škole. Taktiež ďakujeme aj p. Vatrtovej za spoluprácu pri vyhodnotení súťaže a tešíme sa na ďalší ročník.

PaedDr. Katarína Korecová

Marec