Slávik Slovenska - OK --text

Slávik Slovenska - OK

3.May.2017

V stredu 3. mája sa uskutočnilo okresné kolo 27. ročníka celoslovenskej speváckej súťaže Slávik Slovenska, ktoré organizovala ZŠ sv. Gogoľova v Topoľčanoch. Našu školu reprezentovali vo svojich kategóriách žiačky Nina Gašparíková, Laura Jendrálová a Petra Čerňanská. Všetky tri dievčatá našu školu vzorne reprezentovali a najúspešnejšia z nich bola Laura Jendrálová, ktorá sa umiestnila na 2. mieste v II. kategórii. Srdečne jej gratulujeme a ďakujeme aj ostatným dvom dievčatám za sympatický výkon.

PaedDr. Katarína Korecová

Slávik