Grand prix v šachu --text

x

Grand prix v šachu

10.May.2017

10.5. 2017 sa odohral na našej škole záverečný topoľčiansky šachový turnaj z 10. ročníka Grand prix mládeže. Hostili sme 42 mladých šachistov z deviatich škôl a naši mladí nadšenci sa nestratili. Víťaznú trofej si odnáša do Bratislavy Milan Gal. Celkové ôsme miesto získal Jožko Mitošinka. Súťaž bola aj lokálnym majstrovským meraním síl. V kategórii mladších žiakov je majstrom školy Lukáš Orolín pred druhým Timotejom Králikom a tretím Filipom Magdolenom. Medzi staršími žiakmi je víťaz Jozef Mitošinka pred Michaelou Sucháňovou a tretím Adriánom Lakatošom.