Deň matiek 2017 --text

Deň matiek 2017

18.May.2017

Dňa 18. mája sme si pripomenuli v dnešnej dobe taký významný sviatok, Deň matiek. Pri tejto príležitosti sme všetky mamičky a babičky pozvali do kinosály Spoločenského domu, aby sme ich potešili pripraveným programom. Videli sme moderné i ľudové tance, recitácie, spev, vtipné i vážne scénky i hru na hudobné nástroje. Celým programom nás sprevádzali humornými vstupmi z bežného života moderátori Ema Králiková a Filip Gono spolu s Adamom Kišacom a Samuelom Chválom. Nielen mamy, ale i staré mamy mali z programu veľkú radosť a bol tak príjemným spestrením ich i nášho dňa. Na záver programu zaspievala talentovaná Laura Jendrálová spolu s účinkujúcimi pieseň o mame. Za celkové zastrešenie programu treba poďakovať našej pani vychovávateľke Mgr. Magdaléne Sílešovej a našim bývalým žiakom, Igorovi Jánošovi a Kristiánovi Kollárovi, ktorí sa postarali o ozvučenie. Zároveň ďakujeme všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom pričinili o organizáciu tohto krásneho podujatia.

Deň

Deň matiek 2017