Otvorenie šk. roka 2017/2018 --text

Otvorenie šk. roka 2017/2018

4.Sep.2017

Prázdninové dobrodružstvá, cesty do vysnených krajín, krásne spomienky nám ešte stále doznievajú v myšlienkach. Spolu stojíme pred ďalším rokom plným nádejí. Malí prváčikovia s kvetmi v rukách zvedavo hľadiac na nové tváre, starší žiaci sa radostne vítajú v neutíchajúcej vrave. Po spoločnej modlitbe a príhovore vedenia školy sme sa presunuli do farského chrámu na slávnostné VENI SANCTE. Sme tu, plní očakávaní, jemnej nervozity, ale i radosti. Začínam prvý rok na základnej škole..začínam svoj posledný rok na základnej škole. V hlave nám prúdia úvahy, na ktoré sa počas nasledujúcich mesiacov pokúsime nájsť odpovede.

Otvorenie

Otvorenie šk. roka 2017/2018