Na predstavení Silent Rhapsody --text

Na predstavení Silent Rhapsody

24.Oct.2017

Silent Rhapsody je predstavenie, ktoré vzniklo na námet autobiografickeho príbehu podľa knihy Sisa a sivý holub od Sisy Michlidesovej. Pocity autorky si našli miesto v dimenzii, ktorá pomocou masiek a hudby prevzala na seba úlohu komunikácie s mladým divákom. Cesta hrdinky viedla diváka cez príbeh ľudského osudu, kde sa strach, odlúčenie, láska, odvaha, konfrontácia so smrťou a nádej stávajú melódiami a vytvárajú tichú pieseň života. Tieto pocity mohli vnímať aj naši žiaci. Ďakujeme za možnosť byť prítomní na predstavení, ktoré sa uskutočnilo v utorok 24.10.

PaedDr. Katarína Korecová

Na