Cvičenia v prírode 2017 --text

Cvičenia v prírode 2017

19.Oct.2017

Dňa 19. 10. 2017 všetci žiaci 1.stupňa absolvovali Cvičenia v prírode. Aj keď sa zdalo, že vysoký dátum nám nedovolí cvičenia prežiť v peknom počasí, opak bol pravdou. Po chladnejšom ráne, nás slniečko sprevádzalo celé dopoludnie nádhernou prírodou pohoria Tribeč. Do Oponíc sme prišli autobusom a pešo-náučným chodníkom sme sa vyšli až k Oponickému hradu. Napriek tomu, že ho práve rekonštruovali, dostali sme sa na najvyšší bod, odkiaľ bol nádherný výhľad na okolie. Pokochali sme sa pohľadom na jesennú prírodu, občerstvili a aj keď trošku unavení, ale spokojní sme sa vrátili do ZŠ.

Mgr. Janka Bošanská

Cvičenia