Vypekáme a maškrtíme --text

Vypekáme a maškrtíme

4.Nov.2017

Bolo to zábavy, smiechu a prvých kuchárskych pokusov, keď nás v škole prišla 23.10.2017 učiť piecť lokše stará mama Dominika Martoša. Siedmaci pomocou znamenitej kuchárky napiekli asi 60 chutných lokší, ktoré, samozrejme, skončili v ich bruškách. Milá pani Martošová - veľmi pekne ďakujeme a želáme veľa zdravia a radostí zo života! Dňa 25.10.2017 siedmaci pokročili v umení zdobenia torty pod vedením mamičky siedmačky Nikolky Polákovej. Pani Zuzka našim siedmakom predviedla kulinársky zázrak, ktorý si žiaci postupne odskúšali, aby doma porozprávali rodičom, aký krásny cukrársky výrobok spoločne vyzdobili...a napokon aj spapali. Torta bola vynikajúca, pani Zuzka Poláková je vynikajúca, ďakujeme pekne za jej odprezentované umenie a nech sa Vám, milá pani Zuzka, dobre darí!

Mgr. Ľuboš Ďurnek

Vypekáme