Šk. kolo biblickej olympiády --text

Šk. kolo biblickej olympiády

20.Dec.2017

Žiaci druhého stupňa našej ZŠ mali možnosť preukázať svoje vedomosti z dvoch biblických kníh: z Knihy Genezis a z Evanjelia podľa Marka v triednom kole Biblickej olympiády. Tí najúspešnejší bojovali o ďalší postup 5. decembra 2017 v školskom kole Biblickej olympiády. Na 1. mieste sa umiestnil Ivan Galovič zo VII. triedy, na 2. mieste Johanes Jakubička z VIII. triedy, na 3. mieste Jozef Mitošinka zo VII. triedy a na 4. mieste sa umiestnila Michaela Sucháňová z VIII. triedy. Víťazom gratulujeme a prajeme veľa úspechov v ďalšom dekanátnom kole.

Mgr. Soňa Košíková

Šk.