Karneval v ŠKD --text

Karneval v ŠKD

31.Jan.2018

Fašiangy sú obdobím radosti a zábavy. Aj v našom školskom klube sa dňa 31.01.2018 ozývala hudba a šťastný smiech detí. Konečne nastal deň dlho očakávaného karnevalu. Deti prezlečené do originálnych masiek tancovali a súťažili. Každá maska bola odmenená sladkosťou a prekvapením, ktoré si deti vytiahli zo zázračnej zelenej tašky. Ale najkrajšou odmenou boli rozžiarené detské očká, dobrá nálada a pekný zážitok, na ktorý budú dlho spomínať. Boli masky, veľký bál, bol to super karneval! Ďakujeme rodičom, ktorí pripravili pre deti bohaté občerstvenie.

Mgr.Magdaléna Sílešová

Karneval