Žiacke Pašie a Kalvária --text

Žiacke Pašie a Kalvária

28.Mar.2018

Týždeň pred Veľkou nocou sme v kostole ukončili Pašiami, pripomienkou udalostí Veľkého týždňa. Historických úloh sa zhostili birmovanci z 9. ročníka, za čo si po skončení vyslúžili potlesk všetkých prítomných. Následne sme sa presunuli na Kalváriu, kde sme absolvovali Krížovú cestu. Za krásneho počasia sme vystúpili až na jej vrchol a ukončili sme tak prípravu pred najväčšími kresťanskými sviatkami, ktoré nám v škole i v živote pripomínajú, že po páde musíme znovu vstať a kráčať ďalej.

Žiacke

Žiacke Pašie a Kalvária