Finančná gramotnosť na 2. stupni --text

Finančná gramotnosť na 2. stupni

19.Apr.2018

Finančnej gramotnosti sa na školách nevenuje takmer žiadna pozornosť a žiaci tak v tejto oblasti do života vchádzajú nepripravení. Preto na našej škole prebieha blokové vyučovanie zamerané na to ako sa vyhnúť zavádzajúcim praktikám obchodníkov, ako vybaviť reklamáciu, ako používať platobnú kartu, ako sa vymaniť z vplyvu reklám a podobne. Veríme, že aj vďaka týmto prednáškam sa z nich môžu stať slobodní ľudia, nezávislí na pôžičkách, úrokoch a konzumnom spôsobe života.

Finančná

Finančná gramotnosť na 2. stupni