Slávik Slovenska 2018 --text

Slávik Slovenska 2018

24.Apr.2018

Ľudová pieseň znela 24.4. 2018 v našej škole intenzívnejšie ako po iné dni. To sa predstavili malí i väčší slávici v školskom kole Slávik Slovenska. Všetky piesne deti interpretovali s chuťou a energiou. Ale ako vo všetkých súťažiacich aj v tejto mohli zvíťaziť len tí najlepší. A boli to v 1.kategórii Lucia Čižláková a v 2.kategórii Laura Jendrálová. Dúfame, že nás budú úspešne reprezentovať v okresnom kole, ktoré bude 10. mája. Prajeme veľa šťastia.

PaedDr. Katarína Korecová

Slávik