Postup vo futbale --text

Postup vo futbale

30.Apr.2018

Dňa 30. apríla sa na ZŠ s MŠ v Prašiciach konali Majstrovstvá okresu Topoľčany v malom futbale žiakov ZŠ, Futbal cup 2017/2018 pod vedením hlavného rozhodcu PaeDr. Ladislava Vozára. Súťaž tvorili 4 skupiny. Naša škola bola v 3 skupine spolu so školami ZŠ s MŠ Prašice, ZŠ s MŠ Jacovce a ZŠ Hollého. Výsledky zápasov - Hollého - sv. Ladislava 1-7, Jacovce - sv. Ladislava 0-14 a Prašice - sv. Ladislava po dramatickom zápase 2-5. Keďže naši chlapci vyhrali v skupine všetky zápasy, tak postupujú do okresného finále, ktoré sa bude konať na ZŠ Tribečská v Topoľčanoch. Našu školu reprezentovali - T. Hroššo, P. Valigura, J. Jakubička, M. Adamčík, M. Hajnovič, T. Šulo, N. Šporer, M. Pinter a J. Minárik. Ďakujeme chlapci a držíme Vám palce v okresnom finále!

Mgr. Peter Schwarz

Postup