Majsterky Slovenska obhájili titul! --text

Majsterky Slovenska obhájili titul!

3.May.2018

Dňa 2. - 3. mája 2018 sa v Prešove konali majstrovstvá Slovenska v stolnom tenise žiakov a žiačok základných škôl. Našu školu reprezentovali - R. Lacenová, A. Illášová, C.Ch. Korf a L. Čižláková. Bolo prítomných 8 družstiev dievčat, ktoré boli rozdelené do 2 skupín. V našej skupine boli okrem nás ZŠ Janka Paľu 2, Nemšová, Gymnázium, Bilíková 24, Bratislava, ZŠ, Sekule 119, Košice. Výsledky zápasov v skupine: Košice - TO 0-4, BA - TO 1-4, Nemšová - TO 0-4. Takže sme obsadili v skupine 1. miesto. Na druhý deň sme hrali s družstvom ZŠ Vyšný Žipov 220, ktoré skončilo v druhej skupine na 2. mieste. Naše hráčky nenechali nikoho na pochybách a jednoznačne rozdrvili V. Žipov 4-0. Toto víťazstvo nám zabezpečilo účasť vo finále o 1. a 2. miesto. Vo finále sme sa stretli opäť s BA. Po najkrajších súbojoch v dievčenskej súťaži sme zvíťazili 4 - 0, najmä vďaka našim dvom excelentným hráčkam a to R. Lacenovej a A. Illášovej. Naše dievčatá si víťazstvo plne zaslúžili a titul majsteriek SR v stolnom tenise žiačok ZŠ v šk. roku 2017/2018 zaslúžene obhájili. Srdečne gratulujeme! Dievčence, sme na Vás všetci pyšní.........ĎAKUJEME !!!

Mgr. Peter Schwarz

Majsterky

Majsterky Slovenska obhájili titul!

3.May.2018

Mgr. Peter Schwarz