Deň matiek 2018 --text

Deň matiek 2018

9.May.2018

Dňa 9. mája sme si pripomenuli v dnešnej dobe taký významný sviatok, Deň matiek. Pri tejto príležitosti sme všetky mamičky a babičky pozvali do kinosály Spoločenského domu, aby sme ich potešili pripraveným programom. Videli sme moderné tance, spev, hru na hudobné nástroje, ale i vtipné a vážne scénky o tom aké to je, keď mama nie je doma. Celým programom nás sprevádzali vstupmi zo života matky naši deviataci. Nielen mamy, ale i staré mamy mali z programu veľkú radosť a bol tak príjemným spestrením ich i nášho dňa. Na záver programu si všetci účinkujúci zaspievali spoločnú pieseň. Za celkové zastrešenie programu treba poďakovať našej pani vychovávateľke Mgr. Magdaléne Sílešovej a nášmu bývalému žiakovi, Igorovi Jánošovi, ktorý sa postaral o ozvučenie a osvetlenie. Zároveň ďakujeme všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom pričinili o organizáciu tohto krásneho podujatia.

Deň

Deň matiek 2018