Top talent 2018 --text

Top talent 2018

4.May.2018

Dňa 4. mája 2018 sa v kinosále Spoločenského domu konalo finálové kolo súťaže Top Talent 2018, do ktorého pravidelne postupuje naša najlepšia speváčka Laura Jendrálová zo 6. ročníka. Súťaž vyhlasuje mesto Topoľčany a Mestské kultúrne stredisko v hudobnej, tanečnej a dramatickej oblasti. Naša Laura sa im tak zapáčila, že dostala ponuku spievať na námestí pri príležitosti Dňa detí a nasledovne aj pri otvorení letného kúpaliska. Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

Mgr.Magdaléna Sílešová

Top talent 2018