Stretávka absolventov školy --text

Stretávka absolventov školy

19.May.2018

Nebýva zvykom, že by sa v sobotu budova školy ozývala hlasmi žiakov. Ale v túto sobotu 19. mája sa takejto udalosti dočkala naša škola. Zavítali do nej bývalí žiaci, absolventi spred dvadsiatich rokov. Vo svojich bývalých triedach si so svojimi triednymi učiteľkami Evou Mikulášovou a Katarínou Korecovou pripomenuli svoje školské časy. V rozhovoroch o živote, ktorý žijú, o zážitkoch prežitých v škole, ale hlavne mimo nej, či už na výletoch, lyžiarskom, alebo iba tak cez prestávky, pokračovali v príjemnom prostredí reštaurácie. Sme šťastní, že sa naši žiaci radi vracajú do svojej bývalej školy a radi spomínajú na svojich učiteľov, vychovávateľov a ostatných zamestnancov, ktorí zostávajú živí v ich spomienkach. A mnohí z nich do tej istej školy s dôverou vodia už aj svoje deti, za čo sme im vďační zasa my. Ďakujeme!

PaedDr. Katarína Korecová

Stretávka