Majstrovstvá školy v šachu --text

Majstrovstvá školy v šachu

4.May.2018

Dňa 4.5.2018 na našej škole vrcholilo posledné kolo okresnej súťaže Grand prix mládeže v rapid šachu. Súťaž bola zároveň aj majstrovstvami našej školy. Zápolenia 38 šachistov najlepšie zvládla Sára Bujnová, žiačka ZŠ sv.Don Bosca, z našich žiakov celkovo šiesty skončil Jozef Mitošinka. Majstrami školy sa stali v kategórii mladší žiaci Filip Magdolen a v kategórii starší žiaci Jozef Mitošinka. Gratulujeme!

Mgr. Ľuboš Ďurnek

Majstrovstvá