Letné tvorivé dielne --text

Letné tvorivé dielne

16.Jul.2018

Dva mesiace prázdnin sú až príliš dlho na to, aby na každý deň vymysleli rodičia skvelý program pre svoje deti. Preto sa naša škola rozhodla, že s tým rodičom toto leto trošku pomôže a usporiadala týždenné letné aktivity predovšetkým pre našich žiakov, ale záujem mali aj deti z materskej školy. V rámci tvorivých dielní mali deti na každý deň pripravenú vždy inú aktivitu, a tak sa vyrábalo z drôtu, sadry, hliny, vyskúšali sme kašírovanie, vyšívanie, farbenie a maľovanie na textil, mozaiku, vypaľovanie v peci a veľa iných zaujímavých techník. Tvorivé dielne sa striedali so športovými a pohybovými aktivitami. Deti sa zabavili, stretli s kamarátmi a zažili veľa zážitkov, na ktoré budú dlho spomínať.

Mgr.Magdaléna Sílešová

Letné