Otvorenie šk. roka 2018-19 --text

Otvorenie šk. roka 2018-19

3.Sep.2018

Aj tento rok nás na začiatku školského roka privítalo upršané ráno, no nikoho z nás neodradilo. Stretnúť starých kamarátov, spolužiakov, obľúbených učiteľov, v rýchlosti prebehnúť celú školu a zistiť čo sa za tie dva mesiace zmenilo, kde máme triedu, šatňu, kde som si to na konci roka zabudol úbor na telocvik. Letné dobrodružstvá a dovolenky nám zostanú v pamäti a plní energie sme opäť pripravení vkročiť do tajov vzdelávania.

Otvorenie

Otvorenie šk. roka 2018-19